С правилами ознакомлен(а) Авторизация
Авторизация нужна для сохраниения Вашего "Избранного".
Войти через:

Наразі наша компанія працює дистанційно. Чекаємо на Ваші запитання та замовлення! ПЕРЕМОГА буде за нами. Слава Україні!

Довговічний фасад та утеплення
04 апреля 2017

Довговічний фасад та утеплення.

   Ніщо не може підкреслити унікальність архітектурного проекту та оригінальність архітектурних рішень, як зовнішній вигляд будинку. Фасад – це та картина, яка відкладається в пам’яті людини і створює враження не тільки про сам будинок, а й про його власника. Будь-яке фінішне оздоблення вимагає міцну та надійну основу. Компанія Тепловер вже більше десяти років займається будівельними сумішами, що мають відмінні теплоізоляційні характеристики та використовуються у фасадній системі утеплення. Вся продукція виробляється на автоматизованій лінії і відповідає як вітчизняним так і європейським нормам. За теренами нашої держави продукція Тепловер відома під торговою маркою Bauwer.

  Основною вимогою до фасаду є його термін служби. Якщо власник вкладає кошти на оздоблення будинку, то відповідно має бути впевнений в тому, що його зовнішній вигляд буде такий же через довгі роки і йому не потрібно буде витрачатися на його відновлення.

  Постійне підвищення цін на енергоресурси вимагає від фасаду не тільки ролі оздоблення, а й функції додаткового утеплення. Компанія Тепловер є виробником теплоізоляційних будівельних сумішей, що поєднують в собі функцію утеплювача та монолітної основи під фінішне оздоблення.  Різного роду декоративні покриття та штукатурки краще всього наносити на цементну основу. Так в кожній системі утеплення передбачене армування теплоізоляційного шару клейовими розчинами з фасадною склосіткою. Але дійсно надійну основу може забезпечити лише монолітний шар міцного утеплювача. Тільки в такому випадку на фасаді не будуть  утворюватися різного роду впадини від усадки теплоізоляції та проступати прямокутні обриси плитного утеплювача від термічного розширення. Монолітний шар теплоізоляційних сумішей не потребує використання різного роду механічних кріплень, які згодом можуть також проступати на поверхню фасаду.

  Компанія Тепловер пропонує не тільки готове рішення для фасадної системи утеплення, а й надає повний комплекс робіт по нанесенню та декоративному оздобленню будинків. Роботи з нанесення теплоізоляційних сумішей та фінішному опорядженню передбачають  в собі чотири основних етапи: 

  • Підготовка поверхні набриском
  • Нанесення самого теплоізоляційного шару
  • Армування теплоізоляційного шару
  • Нанесення фінішного покриття

  Для забезпечення надійного зчеплення з основою поверхня має мати підвищену шорохуватість. На першому етапі рекомендується нанесення набриску, який має вкривати мінімум 80% площі. Для цього наші спеціалісти розробили продукт під назвою Тепловер Набриск. Він відрізняється високою еластичністю в порівнянні зі всіма іншими теплоізоляційними сумішами в лінійці. Основний теплоізоляційний шар наноситься штукатурним способом та вирівнюється по маяках. Такий спосіб нанесення забезпечує монолітність шару, а цементне в’яжуче гарантує довговічність всієї системи утеплення та цілісність фінішного покриття протягом довгих років експлуатації. Фасадна система утеплення передбачає використання в своєму складі теплоізоляційних матеріалів, що виступають в якості утеплювача: Тепловер Standard, Тепловер Optima, Тепловер Light, Тепловер AERO. Останній продукт це інноваційна розробка компанії, що має показник теплопровідності  всього 0,055 Вт/мК, що підтверджено акредитованою лабораторією. Армування поверхні рекомендовано виконувати матеріалом під назвою Тепловер Шпаклівка. Цей продукт характеризується підвищеними показниками паро проникності, що дуже важливо для того щоб стіна залишалася сухою протягом довгих років, а фасадна система утеплення не втрачала своїх теплоізоляційних властивостей. Такий самий принцип має застосовуватися і для фінішного декорування. В якості оздоблювального шару фасаду рекомендовано використовувати Тепловер Короїд на мінеральній основі разом з паро проникними фарбами, або готові штукатурні суміші на силікатній чи силіконовій основі.

  Якісне довговічне фасадне утеплення – це Тепловер. 

 Контактні дані:

м.Васильків, вул..Прорізна, 1

ТОВ «НВП «Укрвермікуліт»

http://teplover.ua

info@vermiculite.com.ua

(050) 138-20-81

(097) 225-79-64

Категории
© 2010-2021 Dom4M. Все права защищены
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply